Osiedla


Mścięcino | Stare Miasto | Jasienica | Dąbrówki | Gryfitów | Księcia Bogusława X | Anny Jagiellonki

Osiedle nr 1 – Mścięcino

Ulice: Asfaltowa, Brzoskwiniowa, Bukowa, Cisowa, Czereśniowa, Dębowa, Graniczna, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Klonowa, Modrzewiowa, Morelowa, Nadbrzeżna, Palmowa, Parkowa, Świerkowa, Szpilkowa, Topolowa, Trzcinowa i Wiśniowa.

Rada osiedla
Przewodniczący: Ewa Barecka
Zastepca przewodniczącego: Anna Tarocińska
Członkowie zarządu:
1. Gerda Grzybowska
2. Wioleta Umiastowska
3. Aldona Lemańska-Andrzejczuk
Pozostali członkowie rady:
1. Adam Pacholik
2. Kamilla Turzyńska
3. Bernard Grabowski
4. Janusz Ejsmont
5. Barbara Gryszko
6. Tomasz Dymitrowski
7. Ewa Gulczyńska
8. Cecylia Rosiak
9. Marta Umiastowska
10. Arkadiusz Kamiński

Osiedle nr 2 – Stare Miasto

Ulice: Bartłomieja, Stefana Batorego, Plac Bolesława Chrobrego, Dolna, Drzymały, Stanisława Dubois, Działkowa, Goleniowska, Grunwaldzka, Jabłoniowa, Kamienna, Hugona Kołłątaja, Marii Konopnickiej, Tadeusza Kościuszki, Lubuska, Mazurska, Józefa Mireckiego, Mieczysława Niedziałkowskiego, Plac Nieznanego Żołnierza, Nowopol, Emilii Plater, Polna, Pomorska, Rogowa, Rycerska, Władysława Sikorskiego, Henryka Sienkiewicza, Słoneczna, Słowiańska, Stanisława Staszica, Stefana Starzyńskiego, Szkolna, Targowa, Romualda Traugutta, Usługową, Wiejska, Wielecka i Wojska Polskiego.

Rada osiedla
Przewodniczący: Krystyna Seweryńczyk
Zastepca przewodniczącego: Małgorzata Orłowska
Członkowie zarządu:
1. Jolanta Szalińska
2. Karolina Tomczyk
3. Dorota Winiarska
4. Rafał Mientki
5. Wiesław Muszyński
Pozostali członkowie rady:
1. Małgorzata Witkowska
2. Zbigniew Andrzejewski
3. Andrzej Partyka
4. Leszek Pitra
5. Anna Gnap
6. Przemysław Tarczyński
7. Małgorzata Wojtukiewicz
8. Wiesława Szalińska

do góry

Osiedle nr 3 – Jasienica

Ulice: Świętej Anny, Władysława Broniewskiego, Brzozowa, Dworcową, Jana Kazimierza, Jasienicka, Kolejową, Mikołaja Kopernika, Kościelna, Kuźnicka, Krótka, Kwiatowa, Łąkowa, Makowa, Świętego Marcina, Morska, Ogrodowa, Owocowa, Partyzantów, Piastów, Piotra i Pawła, Podgórna, Rybacka, Sosnowa, Tartaczna, Wodna, Zatoka i Zielona.

Rada osiedla
Przewodniczący: Mirosława Butryn
Zastepca przewodniczącego: Roman Korczakowski
Członkowie zarządu:
1. Czesława Janowska
2. Krystyna Paprocka – Socha
3. Jolanta Zacharska
4. Miłosz Buchta
5. Anna Butryn
Pozostali członkowie rady:
1. Stanisław Sarbiewski
2. Andrzej Bober
3. Sławomir Kajkowski
4. Maria Urbańska
5. Piotr Zacharski
6. Elżbieta Stefan
7. Agata Marcinowska
8. Sylwia Suślak

do góry

Osiedle nr 4 – Dąbrówki

Ulice: Galla Anonima, Bankowa (numery parzyste od 6 do 32 i nieparzyste od 1 do 57), Bursztynowa, Jana Długosza, Kosynierów Gdyńskich, Grzybowa, Wincentego Kadłubka, Jana Kochanowskiego, Krzywa, Mieszka I, Odrzańska, Piaskowa (numery parzyste od 2 do 38 i nieparzyste od 1 do 95), Józefa Piłsudskiego, Polskiego Czerwonego Krzyża, Przybora, Kazimierza Pułaskiego, Mikołaja Reja, Robotnicza Juliusza Słowackiego, Spółdzielców, Bohaterów Westerplatte, Wkrzańska, Stanisława Wyspiańskiego i Ludwika Zamenhofa (numery nieparzyste od 1 do 17).

Rada osiedla
Przewodniczący: Wiesław Iwańczuk
Zastepca przewodniczącego: Erika Strzelczyk
Członkowie zarządu:
1. Wiesław Sobieszuk
2. Janusz Kuczyński
3. Paweł Karliński
4. Urszula Stępniowska
5. Janina Jurak
Pozostali członkowie rady:
1. Jan Stępniowski
2. Halina Borowiak
3. Anna Uss-Orlińskia
4. Lech Przybyłowski
5. Adam Drozdowski
6. Alina Myśko
7. Wanda Dżon
8. Henryk Sobczyk

do góry

Osiedle nr 5 – Gryfitów

Ulice: Księcia Barnima I, Jana Karola Chodkiewicza, Energetyków, Fabryczna, Wojciecha Głowackiego, Jana Kasprowicza, Janusza Korczaka, Kresowa, Licealna, Władysława Łokietka, Przemysłowa, Sadowa, Siedlecka, Marii Skłodowskiej-Curie, Spółdzielcza, Tanowska i Zygmunta Wróblewskiego.

Rada osiedla
Przewodniczący: Sabina Wróblewska
Zastepca przewodniczącego: Sławomir Dmochowski
Członkowie zarządu:
1. Łucja Rybowska
2. Tadeusz Bujnowski
3. Tadeusz Janczura
Pozostali członkowie rady:
1. Janina Przygodzka
2. Czesław Sieczkarek
3. Teodozja Wilk
4. Alina Kwinta
5. Danuta Pytle
6. Danuta Szwarczyńska
7. Mirosław Bryzek
8. Helena Jasińska
9. Łukasz Dobrowolski
10. Renata Kinik

do góry

Osiedle nr 6 – Księcia Bogusława X

Ulice: Bankowa (numery parzyste od 2 do 4), Piaskowa (numery parzyste od 40 do 112 i nieparzyste od 97 do 101), Kardynała Stefana Wyszyńskiego (numery nieparzyste od 1 do 89) i Ludwika Zamenhofa (numery parzyste od 2 do 50).

Rada osiedla
Przewodniczący: Ewa Budzińska
Zastepca przewodniczącego: Józef Głogowski
Członkowie zarządu:
1. Małgorzata Pawłowska
2. Wojciech Dudek
3. Leon Stachowicz
4. Halina Marchlewska
5. Maria Skornia
Pozostali członkowie rady:
1. Jan Łuczków
2. Marian Paszko
3. Mirosław Górecki
4. Stanisław Lech
5. Kazimierz Góralski
6. Jerzy Ziółkowski
7. Jerzy Korczunow
8. Andrzej Woźniak

do góry

Osiedle nr 7 – Anny Jagiellonki

Ulice: Armii Krajowej, 26 Kwietnia, 1 Maja, Leopolda Okulickiego, Przyjaźni, Roweckiego, Świętego Kazimierza i Kardynała Stefana Wyszyńskiego (numery parzyste od 2 do 60).

Rada osiedla
Przewodniczący: Elżbieta Antolak
Zastępca przewodniczącego: Renata Schulz
Członkowie zarządu:
1. Sławomir Waryszak
2. Krzysztof Freitag
3. Elżbieta Sobczak
Pozostali członkowie rady:
1. Ryszard Gębczyński
2. Zdzisława Grabowska
3. Wioletta Rybowska
4. Robert Kulig
5. Andrzej Haleczko
6. Wioletta Szymańska
7. Zbigniew Sorbicki
8. Waldemar Gorgol
9. Bronisława Bajer
10. Monika Walewska

do góry
Copy Protected by Tech Tips's CopyProtect Wordpress Blogs.