Sołectwa


Dębostrów | Drogoradz | Niekłończyca | Pilchowo | Przęsocin | Siedlice | Tanowo | Tatynia | Trzebież | Trzeszczyn | Uniemyśl | Wieńkowo

Dębostrów

Dębostrów, Stary Dębostrów, Turnica

Sołtys: Grzegorz Markiewicz
Rada Sołecka:
1. Dorota Kozak
2. Maria Matczak
3. Emilia Mikołajczyk
4. Małgorzata Majzel
5. Marek Świst

do góry

Drogoradz:

Drogoradz, Karpin, Nowa Jasienica

Sołtys:     Stefania Skrucha
Rada Sołecka:
1. Tomasz Kowalczyk
2. Sylwia Zachaczewska
3. Jadwiga Wojciechowska
4. Mateusz Proniewicz
5. Cezary Sobański
6. Iwona Wiśniewska
7. Olga Rzeczycka
8. Roman Cukrowski
9. Jan Skrucha

do góry

Niekłończyca

Sołtys:     Grażyna Pawłowska
Rada Sołecka:
1. Wojciech Cholewiński
2. Agnieszka Maciejkowicz
3. Rafał Stróżyk
4. Jan Cieloch
5. Karina Mazurkiewicz
6. Małgorzata Siemińska
7. Józef Gaca
8. Elżbieta Lipińska
9. Andrzej Pietrzak

do góry

Pilchowo:

Bartoszewo, Leśno Górne, Pilchowo, Stare Leśno, Sierakowo, Żółtew

Sołtys:     Michał Rajewski
Rada Sołecka:
1. Stanisław Kondrat
2. Andrzej Dąbrowski
3. Robert Piechuta
4. Joanna Juszczyńska

do góry

Przęsocin

Sołtys:     Zofia Hlek
Rada Sołecka:
1. Grzegorz Baran
2. Maria Olesiewicz
3. Bożena Narloch
4. Stanisław Sarabura
5. Dariusz Ptaszkowski
6. Grażyna Niedźwiecka
7. Jadwiga Semanycz
8. Zygmunt Pliszka

do góry

Siedlice

Sołtys:     Andrzej Przybylski
Rada Sołecka:
1. Beata Przybylska
2. Krzysztof Musialik
3. Mirosław Moździeżewski
4. Marzena Tulie

do góry

Tanowo:

Dobieszczyn, Gunice, Podbrzezie, Poddymin, Tanowo, Węgornik, Zalesie

Sołtys:     Zygmunt Kołacki
Rada Sołecka:
1. Aldona Basara
2. Paweł Andrzejewski
3. Ewelina Żyżniewska-Banaszak
4. Katarzyna Grasza
5. Janusz Pająk
6. Edmund Szczepankiewicz
7. Weronika Małecka
8. Marcin Maćkowiak

do góry

Tatynia:

Tatynia, Witorza

Sołtys:     Mariusz Kraszewski
Rada Sołecka:
1. Piotr Wilczak
2. Sylwia Sowała
3. Sławomir Sowała
4. Paweł Sowała
5. Ryszard Czajkowski
6. Dariusz Boguński
7. Marian Reda

do góry

Trzebież:

Mazańczyce, Pienice, Trzebież

Sołtys:     Iwona Strzelczyk
Rada Sołecka:
1. Dorota Wierzbicka
2. Teresa Kulik
3. Przemysław Żółtowski
4. Jerzy Wójcik
5. Izabela Wawrzycka
6. Monika Łapko
7. Henryk Pietruczuk
8. Bogdan Siewiera
9. Krystyna Sobieraj

do góry

Trzeszczyn

Sołtys:     Mirosława Stępień
Rada Sołecka:
1. Natalia Stępień
2. Mirosława Zając
3. Irena Rogowicz
4. Jan Sobiesiński

do góry

Uniemyśl

Sołtys:     Krystyna Marcinkowska
Rada Sołecka:
1. Emil Huniewicz
2. Helena Maras
3. Agnieszka Maciuszonek
4. Danuta Pikuta

do góry

Wieńkowo

Sołtys: Małgorzata Nowakowska
Rada Sołecka:
1. Grażyna Ogińska
2. Marzena Kaczmarek
3. Krzysztof Brykman
4. Estera Markiewicz
5. Szymon Ogiński

do góry
Copy Protected by Tech Tips's CopyProtect Wordpress Blogs.